karaterec.com
karatecup.com
SPARTAK HK KARATE SEBEOBRANA FITNESS BUDO
ZÁVODY TECHNIKA KATA ADRESÁŘ WEBY

MISTROVSTVÍ EVROPY KARATE 2006

5.-7.5.2006 Stavenger, NorskoDějiště Evropského šampionátu v seniorském karate se tentokrát přesunulo na sever starého kontinentu - do Norska. Česká výprava odjížděla do Stavangeru obhájit loňský zisk 3 medailí, o který se postarali Petra Nová, Jan Tuček a tým kumite žen ve složení Radka Krejčová, Petra Peceková a Lucie Zbořilová.


Česká reprezentace

Tentokrát se úspěch z roku 2005 v Tenerife nezopakoval. Jan Tuček ve své váhové kategorii nad 80 kg prohrál na praporky ve druhém kole a v soutěži bez rozdílu hmotnosti skončil 5. Nedařilo se ani Radce Krejčová a Petře Peckové, které sice přešly přes první kolo, ale do bojů o medaile nezasáhly. O zisk medailové pozice se tak zasloužila pouze Petra Nová, která obhájila stříbro v kata žen.ME 2006

Obrovský úspěch na letošním ME zaznamenali závodníci z Itálie. Luca Valdesi vybojoval prestižní zlatou medaili v kata mužů a také nejcenější kov v kategorii kumite mužů bez rozdílu hmotnosti putuje do Itálie zásluhou Stefana Maniscalca. Také italský tým kata i kumite se dostal na stupně vítězů. V medailovém žebříčku obsadila Itálie první místo před Španělskem a Francií. Česká výprava se zařadila na 14. pozici.


Kata Kumite
Reprezenatce ČR Ceremoniál
Norsko Ostatní
FOTOGALERIE AKADEMICKÉ MS KARATE 2006

(C)opyright 2004-2007 SK Karate Spartak Hradec Králové
Webdesign K.Guzek, Ing. P.Švojgr
ZÁVODY
kalendář
výsledky
pravidla
antidoping
SPARTAK
ZÁVODY
TECHNIKA
KATA SHOTOKAN
ADRESÁŘ
WEBY
On-line: 2
Week: 4212
Total: 13331891
22. července 2024