karaterec.com
karatecup.com
SPARTAK HK KARATE SEBEOBRANA FITNESS BUDO
ZÁVODY TECHNIKA KATA ADRESÁŘ WEBY

GERMAN OPEN 2006

23.-24.9.2006 Hanau, NěmeckoRadka Krejčová

German Open

go08
Jako tradičně byl třetí turnaj Golden League v roce silně obsazen. Sloužil totiž jako příprava reprezentantů na MS 2006 ve Finsku. Turnaje se účastnili také čeští závodníci, včetně Radky Krejčové ze Spartaku HK. Na German Open 2006 se kvalifikovalo celkem 562 závodníků z 38 států. Českou republiku reprezentovalo celkem 14 karatistů. Největší zastoupení mělo samozřejmě domácí Německo - 184 závodníků. Ze zahraničních týmů měly na tatami největí počet soutěžících Švýcarsko, Belgie a Itálie.


Radka Krejčová

Radka Krejčová ze Spartaku Hradce Králové měla v prvním kole volný los. Ve druhém kole ji čekala italská závodnice Roberta Minet. Radka se zkušené soupeřky nezalekla a porazila ji po taktickém výkonu 2:0. Radka měla našlápnuto na svou první medaili na Golden League, ve třetím kole však její cestu zastavil chybný verdikt rozhodčích. Radka v prodloužení s finskou závodnicí Heidi Gustafsson inkasovala podle svých slov jeden z největších kontaktů v kariéře, který ji odhodil mimo zápasiště. Radka však kontakt ustála a postavila se statečně na výchozí pozici. Za to si vysloužila od rozhodčích napomenutí za simulování (!!!) a soupeřka dostala vítězný bod. Bohužel jsme byli opět svědky verditku rozhodčího, který podstatným zůsobem shodil korektnost sportovního karate.


Výsledky German Open 2006

go12
Tentokrát žádný z český závodníků nedosáhl na medaili a tak česká výprava odcestovala z Německa s prázdnou. Nejúspěšnější byl Lukáš Janda na 5. místě kata, Petra Nová 7. příčka kata. Vynikající výkon podali Italové, kteří získali 10 medailí. Za nimi skončilo domácí Německo s osmi medailovými pozicemi. Následují Nizozemsko, Venezuela, Belgie a Tunisko.svedsko33 KATA svedsko33
KUMITE
OSTATNÍ
FOTOGALERIE GERMAN OPEN 2006

(C)opyright 2004-2007 SK Karate Spartak Hradec Králové
Webdesign K.Guzek, Ing. P.Švojgr
ZÁVODY
kalendář
výsledky
pravidla
antidoping
SPARTAK
ZÁVODY
TECHNIKA
KATA SHOTOKAN
ADRESÁŘ
WEBY
On-line: 1
Week: 1426
Total: 13305599
22. května 2024