karaterec.com
karatecup.com
SPARTAK HK KARATE SEBEOBRANA FITNESS BUDO
ZÁVODY TECHNIKA KATA ADRESÁŘ WEBY

ITALIAN OPEN 2006 - KARATE GOLDEN LEAGUE

25.-26.3.2006, Milán, ItálieItalian open
Sedmý ročník Italien Open se konal v Monze nedaleko italského Milána. Specifikem Italian Open jsou dorostenecké kategorie, přestože jde o podnik zařazený do série Karate Golden League, určené výhradně pro seniory. Možnosti soutěžit v dorostenecké kategorii využil Lukáš Polzer . S ním soutěžili v seniorských kategoriích kumite další závodníci Karate Spartak HK Radka Krejčová a Tomáš Brož .

Radka Krejčová, Tomáš Brož, Lukáš Polzer, Josef Polzer

Italian Open

Oproti předchozímu závodu Golden League bylo obsazení turnaje mnohem slabší. Bohužel toho nikdo z českých reprezentantů nedokázal využít. Lukáš Polzer a Tomáš Brož z Karate Spartak HK skončili v prvním kole. Radka několik kol vyhrála a postoupila až k bojům o medaile, kde ji však zastavily výkony italských rozhodčích v zápase s domácí závodnicí. Celkově závodníci z letošního Italian Open odjížděli s rozpaky nad kvalitou turnaje i výkony rozhodčích.

Chrániče karate

Zajímavostí na Italian Open také bylo, že dorostenci mohli nastupovat s chrániči hrudi. Ke kompletnímu brnění závodníků tedy už po nasazení chráničů holení a nártů chybí pouze helmy, které se zase testují ve Francii. Karate se tedy stává nadprůměrně bezpečným bojovým sportem. Nyní ale záleží hlavně na trenérech, kterou cestou své závodníky povedou. Zda vychovají jedince, kteří díky karate maximální měrou rozvinou své fyzické i psychické schopnosti, či zda půjdou pouze cestou úspěšných závodníků, kteří budou sbírat body i díky simulování a kteří se v reálnějším boji zlomí po inkasování i sebeslabšího úderu.Kumite Spartak Kata ČR
Spartak Vyhlášení
Itálie Ostatní
FOTOGALERIE ITAILAN OPEN 2006

(C)opyright 2004-2007 SK Karate Spartak Hradec Králové
Webdesign K.Guzek, Ing. P.Švojgr
ZÁVODY
kalendář
výsledky
pravidla
antidoping
SPARTAK
ZÁVODY
TECHNIKA
KATA SHOTOKAN
ADRESÁŘ
WEBY
On-line: 1
Week: 4198
Total: 13331877
22. července 2024