karaterec.com
karatecup.com
SPARTAK HK KARATE SEBEOBRANA FITNESS BUDO
ZÁVODY TECHNIKA KATA ADRESÁŘ WEBY

ME KARATE DOROSTU A JUNIORŮ 2006

17.-19.2. Podgorica, Srbsko a Černá Horaostatni04
Na Mistrovství Evropy bylo nominováno celkem 20 českých reprezentantů včetně Lukáše Polzera z klubu Karate Spartak HK. Turnaj proběhl ve znamení velkého úspěchu Jakuba Tesárka, který vybojoval bronzovou medaili v kata juniorů.

Lukáš Polzer

lukas01
Lukáš po premiérovém vystoupení na ME i MS dorostu a juniorů v roce 2005 odjížděl na turnaj v roli zkušenějšího závodníka. A na jeho zápasovém projevu to bylo znát. Nakonec však vlastní chybou, kdy proti svému soupeři ztratil tříbodové vedení, jeho výkon na medaili v kategorii kumite dorost do 60 kg nestačil. Přesto je stoupající forma Lukáše Polzera na mezinárodních turnajích příslibem pro jeho další závodní úspěchy.

Kumite ČR

kumitecr09
V disciplínách kumite dorostu a juniorů se představilo celkem 15 závodníků. Na tatami se ve svých váhových kategoriích prezentovali s různým úspěchem. Tentokrát však reprezentace českého kumite odjela z evropského šampionátu bez medaile.

Kata ČR

katacr07
Od Jakuba Tesárka se po jeho bronzovém úspěchu na MS dorostu a juniorů očekával boj o medaile a Jakub nezklamal. Do své sbírky přidal další bronzový kov ME juniorů, který bude patřit určitě k těm nejcenějším trofejím. Úspěch české reprezentace kata podtrhli i Lukáš Janda a Lenka Zuzánková 5. místem v kategorii dorostu.scg10 Srbsko a ČH hala katacr09
Kata ČR Kumite ČR
Lukáš Polzer Ostatní
FOTOGALERIE ME DOROSTU A JUNIORŮ 2006

(C)opyright 2004-2007 SK Karate Spartak Hradec Králové
Webdesign K.Guzek, Ing. P.Švojgr
ZÁVODY
kalendář
výsledky
pravidla
antidoping
SPARTAK
ZÁVODY
TECHNIKA
KATA SHOTOKAN
ADRESÁŘ
WEBY
On-line: 1
Week: 1424
Total: 13305597
22. května 2024