Národní pohár žáků 2.kolo v Mladé Boleslavi, 21.09. 2002.
KATA Mladší žáci
1. Lukášek David - SK KESL SHOTOKAN RYU Praha
2. Šulda Miroslav - TJ KARATE České Budějovice
3. Jenč Antonín - SHOTOKAN KARATE MASOPUST
3. Rýpar Petr - KAMURA RYU SHOTOKAN Ústí n.L.
KATA Mladší žákyně
1. Rozenská Markéta - TJ Jeseník
2. Baková Michaela - ATTFIS Ostrava
3. Masopustová Jarmila - SHOTOKAN KARATE MASOPUST
3. Zámečníková Gabriela - KAMURA RYU SHOTOKAN Ústí n.L.
KATA Starší žáci
1. Burda Daniel - MASADA Praha
2. Ziegler Miroslav - Tarokan Karate Team Brno
3. Miček Vladimír - SK KARATE TEAMS KU SEN GO
3. Janda Lukáš - TJ EMĚ Mělník
KATA Starší žákyně
1. Zuzánková Lenka - BUDO Sportcentrum Plzeň
2. Zuzánková Petra - BUDO Sportcentrum Plzeň
3. Arnsteinová Sára - MASADA Praha
3. Přibylová Jaroslava - KAMURA RYU SHOTOKAN Ústí n.L.
KATA Team žáci
1. Kamura ryu - KAMURA RYU SHOTOKAN Ústí n.L.
2. Karate Masopust - SHOTOKAN KARATE MASOPUST
3. Sokol Nymburk - Sokol Nymburk
3. Sport Relax - Sport Relax
KATA Team žákyně
1. Kamura ryu - KAMURA RYU SHOTOKAN Ústí n.L.
2. Sokol Nymburk - Sokol Nymburk
3. Karate DO DK - Karate DO Dvůr Králové
KUMITE Mladší žáci -30 kg
1. Debrecenyi Jakub - ATTFIS Ostrava
2. Chuděj Michal - TJ Jeseník
3. Šulda Miroslav - TJ KARATE České Budějovice
3. Choma Martin - KK Líchnice
KUMITE Mladší žáci -35 kg
1. Kabourek František - TJ Jeseník
2. Valenta Aleš - SK Trutnov
3. Kubelka Miloš - KAT Mladá Boleslav
3. Valčík Adam - ATTFIS Ostrava
KUMITE Mladší žáci -40 kg
1. Formanek Jakub - KAMURA RYU SHOTOKAN Ústí n.L.
2. Kroulík Jakub - SKP Ústí nad Orlicí
3. Tobola Jan - SPARTAK Hradec Králové
3. Maier Ludvík - KAT Mladá Boleslav
KUMITE Mladší žáci +40 kg
1. Šebesta Martin - TJ KARATE České Budějovice
2. Toman Jan - KK Kadaň
3. Vokál Aleš - NED Nymburk
3. Dvořák Tomáš - TJ KARATE České Budějovice
KUMITE Starší žáci -40 kg
1. Kočí Vojtěch - TJ Volary
2. Šeda Jiří - SK Trutnov
3. Moštěk Miloslav - SK Trutnov
3. Jelen Josef - MASADA Praha
KUMITE Starší žáci -50 kg
1. Vobr David - TJ Karate České Budějovice
2. Vacek Miloš - TJ Jeseník
3. Petr Jiří - TJ Slavoj Tesla Hloubětín
3. Pelikán Marek - SLOVAN Jindřichův Hradec
KUMITE Starší žáci -60 kg
1. Kostka Marek - ATTFIS Ostrava
2. Jarolím Jan - SKK Liberec
3. Ruth Jan - KK Karlovy Vary
3. Horváth Adam - Baník Havířov
KUMITE Starší žáci +60 kg
1. Březina Tomáš - Baník Havířov
2. Cína Jakub - KABU Jablonec
3. Kaspřík Martin - TJ Jeseník
3. Vlach Matěj - CAMPITELLO KOMURA Team
KUMITE Starší žákyně -40 kg
1. Jindrová Martina - Narama
2. Caldová Marcela - TJ Volary
3. Kotěrová Anežka - SK KESL SHOTOKAN RYU Praha
KUMITE Starší žákyně -50 kg
1. Matějková Tereza - SK Liberec
2. Hepnarová Zuzana - SK Trutnov
3. Vyskočilová Tereza - NARAMA
3. Rottová Monika - NARAMA
KUMITE Starší žákyně +50 kg
1. Bobková Karolína - Baník Havířov
2. Floríková Barbora - SKR Ústí nad Labem
3. Canincová Lucie - SKR Ústí nad Labem
3. Nížňanská Kateřina - Baník Havířov