27.10.2002 Mistrovství VčSKe mládeže Rychnov nad Kněžnou
KATA Mladší žákyně
1. Jiroutová Michaela SKK Trutnov
2. Erbenová Kateřina SKK Trutnov
3. Žumárová Kateřina Spartak Hradec Králové
3. Koutská Simona KCK Letohrad
KATA Mladší žáci
1.
2. Černohous David KCK Jablonné
3. Novosad Milan KK Lichnice
KATA Starší žákyně
1. Kazdová Michaela KARATE-DO Dvůr Králové n.L.
2. Hepnarová Zuzana SKK Trutnov
3. Punnerová Petra KARATE-DO Dvůr Králové n.L.
KATA Starší žáci
1. Honc Lukáš KCK Letohrad
2. Matoušek Jakub SKK Trutnov
3. Němec Miloš KK Lichnice
3. Moštěk Miloslav SKK Trutnov
KATA Dorostenky
1. Daťková Martina TJ Jiskra Litomyšl
2. Půlpánová Lucie Karate Sokol Přelouč
3. Linková Vendula TJ Jiskra Litomyšl
KATA Dorostenci
1. Valenta Lukáš SKK Trutnov
2. Lev Pavel SKK Trutnov
3. Kosek Martin KCK Letohrad
3. Brádle Miloš SKK Trutnov
KATA Juniorky
1. Kubečková Pavlína SKK Trutnov
2. Smékalová Lucie TJ Jiskra Litomyšl
3. Krejčová Radka Spartak Hradec Králové
3. Ondřejíková Michaela SKP Ústí nad O.
KATA Junioři
1. Maleček Václav KCK Letohrad
2. Charvát Petr KK Lichnice
KUMITE Mladší žáci do 30 kg
1. Vondráček Adam SK Karate Pardubice
2. Choma Jakub KK Lichnice
3. Hofman Jakub SKK Trutnov
3. Vojtěch Tomáš Sokol Náchod
KUMITE Mladší žáci do 35 kg
1. Ponikelský Filip SKK Trutnov
2. Černohous David KCK Jablonné
3. Vejvoda Jakub Spartak Hradec Králové
3. Žďárek Robin KCK Letohrad
KUMITE Mladší žáci do 40 kg
1. Tobola Jan Spartak Hradec Králové
2. Simon Tomáš TJ Loko Trutnov
3. Hubka Jakub Sokol Náchod
3. Dvořák Vojtěch KK Lichnice
KUMITE Mladší žáci nad 40 kg
1. Kalhous Tomáš SK Karate Pardubice
2. Kusý Jan SKK Trutnov
3. Kabourek Jan TJ Loko Trutnov
3. Nováček Lukáš SK Karate Pardubice
KUMITE Starší žáci do 40 kg
1. Tomeš Jakub SKK Trutnov
2. Šeda Jiří SKK Trutnov
3. Moštěk Miloslav SKK Trutnov
3. Veverka Pavel SKP Ústí n.O.
KUMITE Starší žáci do 50 kg
1. Erben Jakub SKK Trutnov
2. Polzer Tomáš Spartak Hradec Králové
3. Hyhlan Martin SKP Ústí nad O.
3. Netík Marek Spartak Hradec Králové
KUMITE Starší žáci do 60 kg
1. Tejchman Matěj Sokol Náchod
2. Němec Miloš KK Lichnice
3. Bečička Tomáš TJ Sokol Kostelec n.O.
3. Krajčovič Martin TJ Sokol Kostelec n.O.
KUMITE Starší žáci nad 60 kg
1. Havlíček Martin Spartak Hradec Králové
2. Žák Martin KK Lanškroun
3. Kabourek Josef TJ Loko Trutnov
3. Jančovič Ondřej TJ Loko Trutnov
KUMITE Starší žákyně do 40 kg
1. Reslová Iveta Sokol Vamberk
2. Syrová Hana KK Lanškroun
3. Urbanová Simona KCK Letohrad
3. Kocurková Dáša Karate Hlinsko
KUMITE Starší žákyně do 50 kg
1. Kazdová Michaela KARATE-DO Dvůr Králové n.L.
2. Hanušová Eliška Karate Hlinsko
3. Hepnarová Zuzana SKK Trutnov
3. Jiroutová Michaela SKK Trutnov
KUMITE Starší žákyně nad 50 kg
1. Vojtěchová Veronika Sokol Náchod
2. Rajmanová Magdaléna G+G Hradec Králové
3. Punnerová Petra KARATE-DO Dvůr Králové n.L.
3. Šedková Michaela KK Hronov
KUMITE Dorostenci do 55 kg
1. Hloušek Václav SKK Trutnov
2. Tesař Richard Spartak Hradec Králové
KUMITE Dorostenci do 60 kg
1. Brádle Miloš SKK Trutnov
2. Matoušek Matěj SKK Trutnov
3. Vidlička Zdeněk Sokol Vamberk
3. Kosek Martin KCK Letohrad
KUMITE Dorostenci do 65 kg
1. Frydrych Josef KK Pardubice
2. Kotlár Aleš Spartak Hradec Králové
3. Voltr Lukáš Spartak Hradec Králové
KUMITE Dorostenci do 70 kg
1. Valenta Lukáš SKK Trutnov
2. Skalický Marcel SKP Ústí nad O.
3. Vacek Jakub Sokol Přelouč
3. Sauer Martin TJ Jiskra Litomyšl
KUMITE Dorostenci do 75 kg
1. Novák Pavel SKP Ústí nad O.
2. Lev Pavel SKK Trutnov
3. Pražák Tomáš Sokol Náchod
3. Šedivý Milan Karate Vrchlabí
KUMITE Dorostenky do 60 kg
1. Daťková Martina TJ Jiskra Litomyšl
2. Voproubková Andrea G+G Hradec Králové
KUMITE Dorostenky nad 60 kg
1. Krahulcová Aneta SKP Ústí nad O.
2. Linková Vendula TJ Jiskra Litomyšl
3. Taušková Lucie G+G Hradec Králové
KUMITE Junioři do 60 kg
1. Drahoš Petr Spartak Hradec Králové
KUMITE Junioři do 65 kg
1. Mihulka Josef Sokol Vamberk
2. Skalický Jan KK Lanškroun
KUMITE Junioři do 70 kg
1. Süsser Ondřej SKP Ústí nad O.
2. Selecký Martin Spartak Hradec Králové
KUMITE Junioři do 75 kg
1. Cejp Miroslav KK Pardubice
2. Charvát Petr KK Lichnice
3. Charvát Martin KK Lichnice
3. Pelikovský Michal TJ Jiskra Litomyšl
KUMITE Junioři do 80 kg
1. Brož Tomáš Spartak Hradec Králové
2. Rek Václav KK Lichnice
3. Kotala Jiří Spartak Hradec Králové
3. Kredbich Jiří KK Pardubice
KUMITE Junioři nad 80 kg
1. Tesař Martin SC Karate Pardubice
KUMITE Junioři BRH
1. Charvát Petr KK Lichnice
2. Brož Tomáš Spartak Hradec Králové
3. Charvát Martin KK Lichnice
3. Kotala Jiří Spartak Hradec Králové
KUMITE Juniorky do 60 kg
1. Ondřejíková Michaela SKP Ústí n.O.
2. Hurdálková Olga SKK Trutnov
KUMITE Juniorky nad 60 kg
1. Krejčová Radka Spartak Hradec Králové
2. Josková Renata SC Karate Pardubice
3. Kubečková Pavlína SKK Trutnov
3. Horáčková Veronika G+G Hradec Králové