Prázdninový turnaj Karate Spartak 2002 - výsledky:
Turnaj v kopané I
1. Marek Netík + Lukáš Polzer + Jan Tobola + Jaroslav Tesař + Richard Tesař
2. Miroslav Jašík + Martin Tomeš + Jan Strouha + David Stolz + Libor Luňák
3. Aleš Kotlár + Martin havlíček + David havelka + Ondřej Kraus + Jiří Kašpar
+ Jana Basetlíková
Turnaj v kopané II
1. Zdeněk Křivka + Jan Hrubeš + Marek Horáček + Petr Čeněk + Štěpán Machač
2. Jiří Kautský + Stanislav Hájek + Jan Pavelka + Vojtěch Hrubý + Jan Hladík
3. Jan Rádl + Vlastimil Vlasák + Filip Matoulek + Lukáš Gregor + David Cheníček
+ Denisa Martínková
Turnaj v basketbalu I
1. Miroslav Jašík + Martin Tomeš + Jan Strouha + David Stolz + Libor Luňák
2. Aleš Kotlár + Martin havlíček + David havelka + Ondřej Kraus + Jiří Kašpar
+ Jana Basetlíková
3. Marek Netík + Lukáš Polzer + Jan Tobola + Jaroslav Tesař + Richard Tesař
Turnaj v basketbalu II
1. Jiří Kautský + Stanislav Hájek + Jan Pavelka + Vojtěch Hrubý + Jan Hladík
2. Zdeněk Křivka + Jan Hrubeš + Marek Horáček + Petr Čeněk + Štěpán Machač
3. Jan Rádl + Vlastimil Vlasák + Filip Matoulek + Lukáš Gregor + David Cheníček
+ Denisa Martínková
Řízené kumite DN1 + DN2
1. Benjamín Klimeš + Štěpán Křováček
2. Petra Švorcová + Alena Malá
3. Jan Hladík + Denisa Martínková
Řízené kumite DC + DB1 + DB2
1. Jana Basetlíková + Kateřina Žumárová
2. Jan Všetečka + Zdeněk Křivka
3. Jan Hrubeš + Petr Čeněk
KATA team DC + DB2 + DB1
1. Jakub Vejvoda + Jiří Gombita + David Cheníček
2. Jan Všetečka + Zdeněk Křivka + Petr Čeněk
3. Martin Tomeš + David Stolz + Libor Luňák
KATA team + aplikace
1. Richard Tesař + Jaroslav Tesař + Ondřej Kraus
2. Marek Netík + Jan Tobola + Lukáš Polzer
KATA Heian Shodan
1. Vojtěch Hrubý
2. Benjamín Klimeš
3. Marek Horáček
KATA Heian Nidan
1. Ondřej Sluka
2. Erik Roubínek
3. Stanislav hájek
KATA Heian Sandan
1. Jakub Kotásek
2. Petr Čeněk
3. Jiří Šesták
KATA Heian Jondan
1. Jakub Vejvoda
2. Marek Netík
3. Jana Basetlíková
KATA Heian Godan
1. Jan Tobola
2. 2. Lukáš Polzer
3. Richard Tesař
KATA open
1. Jakub Vejvoda
2. Lukáš Polzer
3. Jan Tobola
Přemet
1. Lukáš Polzer
2. Jakub Kotásek
3. Jan Tobola
Salto
1. Lukáš Polzer
2. Jan Tobola
3. Jiří Šesták