Počet závodníků: 427
Počet klubů: 49
Počet závodníků Spartaku: 8
Získané medaile: 2 (2b)

Letošního 10. ročníku Vánoční ceny Mladé Boleslavy se účastnilo rekordních 427 závodníků z 49 klubů České a Slovenské republiky (například v kategorii kata starší žáci soutěžilo 94 závodníků). V konkurenci těch nejlepších závodníků se prosadili i členové klubu Karate Spartak Hradec Králové:

Jan Tobola se v kategorii starších žáků do 50 kg zastavil až v semifinále, boj o třetí místo bohužel prohrál

Marek Netík se probojoval dovněž do semifinále kumite starších žáků do 60 kg, ale tentokrát byl zástupce Spartaku v boji o bronz úspěšný

Další bronzovou medaili vybojoval Lukáš Polzer v kategorii kumite dorostenců do 65 kg prohrál z pěti svých zápasů pouze s vítězným Markem Skovajsou

kompletní výsledky Velké ceny MB 2003

Celkovými vítězi Velké ceny Mladé Boleslavy se stal Rapid Bratislava s 3 zlatými, 1 stříbrnou a 6 bronzovými medailemi. Druhý skončil Sport Relax Česká Lípa a na třetí pozici se umístil SKR Sport Union Ústí n/L