Počet závodníků: 353
Počet klubů: 39
Počet závodníků Spartaku: 26
Získané medaile: 8 (2z 4s 2b)
V hale ZŠ Kukleny se v sobotu 26.4.2003 konal 4. ročník Velké ceny Hradce Králové. Pořadatelem byl hradecký klub Karate Spartak ve spolupráci s Úřadem města HK. Účast byla největší v historii turnaje - ve 46 soutěžních disciplínách kata (technické sestavy) a kumite (zápas) se představilo celkem 353 závodníků z 39 klubů České republiky. Soutěžilo se ve všech věkových kategoriích od mladších žáků a žákyň po muže a ženy. V kumite byla kromě váhových disciplín otevřena pro všechny věkové kategorie od starších žáků a žákyň také soutěž bez rozdílu hmotnosti.
SOUTĚŽ KATA

Do soutěže kata se prezentovalo celkem 131 závodníků v kategoriích ml.žáci, ml.žákyně, st.žáci, st.žákyně, dorostenci, dorostenky, muži a ženy. Nakonec si pohár, věcné ceny pro vítěze či medaile za vynikající výkony v soutěži jednotlivců i týmů odvezli tito závodníci:

SOUTĚŽ KUMITE

Do soutěže kumite se prezentovalo celkem 222 závodníků v kategoriích ml.žáci, st.žáci, st.žákyně, dorostenci, dorostenky, muži a ženy. Kromě kategorie mladších žáků měli závodníci ostatních kategorií možnost soutěžit také v disciplíně kumite bez rozdílů hmotnosti, o kterou byl veliký zájem. Překvapivě vysoké obsazení měla soutěž BRH i v kategorii kumite mužů, kde se přihlásilo celkem 28 závodníků. Tady jsou vítězové této soutěže v jednotlivých věkových kategoriích:

ZÁVODNÍCI VčSKe 2002

Při slavnostním nástupu byli vyhlášeni nejlepší závodníci Vč. svazu karate za rok 2002. Ocenění bylo za umístění na Pohárech a Mistrovstvích VčSKe v roce 2002 v jednotlivých věkových kategoriích kata a kumite. Nejúspěšnějším klubem za rok 2002 se stal SKK Trutnov, který získal celkem 4 tituly závodníka roku.

KOMPLETNÍ
VÝSLEDKY
ZÁVODNÍK VčSKe
HODNOCENÍ Velké ceny HK 2003

Během 11i hodinového maratónu bojů v kata a kumite bylo předáno celkem 29 pohárů a sponzorských cen a 192 medailí a diplomů. Nejúspěšnějším klubem se stala Kamura Ryu nad Labem, která získala 9 zlatých, 3 stříbrné a 5 bronzových medailí.