Ivana Kučerová - 3.místo kumite juniorky nad 60 kg
Lukáš Polzer - 2.místo kumite junioři do 60 kg

Karate Spartak

svedsko08
Na Světovém poháru ve Švédském Eslov letos vyrazili tři karatisté Spartaku HK - Lukáš Polzer, Tomáš Brož a Ivana Kučerová. Po loňském úspěchu, kdy hlavní trenér Spartaku Kamil Guzek získal stříbro a bronz a jeho svěřenci dalších 6 bronzových medailí, přivezli tentokrát dvě madaile. Lukáš Polzer byl druhý v kategorii kumite junioři do 60 kg a Ivana Kučerová v soutěži kumite juniorek nad 60 kg. Tomáši Brožovi se nedařilo ve váze do 80 kg, ale v kategorii bez rozdálu hmotnosti skončil na pěkném 5.-6. místě.

Karate ČR

svedsko08
Do Eslova jako vždy jela nejpočetnější výprava z České republiky. Tradičního zakončení závodní sezóny se zúčastnilo celkem 120 českých karatistů. Ti nakonec vybojovali 69 medailí a připsali si 15 prvenství. Česká výprava se tak stala nejúspěšnější zemí na turnaji. Kromě závodníků Karate Spartak HK reprezentovali Českou republiku karatisté z SKR-SU Ústí n.L., Kamury-ryu Ústí n.L., SK Kesl-ru Praha, Dvora Králové, Žatce, Českých Budějovic, Písku, Bíliny, Ostravy a Jeseníku.

Karate svět

svedsko08
Světového poháru v Eslov se v roce 2006 zúčastnilo více než 400 závodníků z České republiky, Anglie, Austrálie, Belgie, Německa, Ruska, Polska, Francie, Ukrajiny, Azerbajdžánu, Lotyšska, Dánska, Švédska, Íránu. Jak už bylo uvedeno, na počet medailí vyhráli karatisté z´České republiky. Na tatami, alespoň v kumite, ale kralovali především Ázerbajdžánci. Jako tradičně přijeli ve velmi silné sestavě a excelovali suverénními technbikami včetně efektních kopů na hlavu a brilantních podmetů.

výsledky BUDO NORD OPEN 2006 PÁTEK 30.6. - SOBOTA 1.7. - NEDĚLE 2.7.