karaterec.com
karatecup.com
SPARTAK HK KARATE SEBEOBRANA FITNESS BUDO
INFORMACE TRÉNINKY AKCE KLUBU KRONIKA CHYSTÁME

Ukázky karate Spartak na Dětském super dni

10.6,2006, Dostihové závodiště Pardubice
Na pardubickém dostihovém závodišti se konal už 5. ročník akce FOXCONN CZ - Dětský super den. Akci uspořádal Czech marketing ve spolupráci s Dostihovým spolkem a pod záštitou primátora Pardubic – Ing. J. Stříteského. Více než 2000 dětí shlédlo i ukázky karate v podání klubu Karate Spartak HK.

Ukázky karate

Klub Karate Spartak HK tentokrát zvolil program bez hudby, což se ukázalo jako optimální řešení. Jakmile totiž ztichla hudba v celém areálu a ozvaly se výkřiky doprovázející techniky karate provedené s maximální koncentrací, začali návštěvníci Dětského super dne zaplňovat do té doby poloprázdné hlediště před pódiem. Nakonci ukázek karate bylo zcela plno a většina lidí musela stát. Cvičenci Karate Spartak HK ve složení Stanislav Krtek, Jan Tobola, Karel Hodík, Eva Lálová, Jan Rohlena, Dan Vach, Jakub Kotásek a Štěpán Křováček předvedli techniky kihonu, kata Kanku Sho, kata team Heian Jondan s aplikacemi, kata s nunchaku, řízené kumite s Bó, sportovní zápas kumite a přerážecí techniky.

ukazky01ukazky03ukazky09ukazky10ukazky19

Program akce

Dětský super den je největším dětským dnem v regionu a stává se tradiční akcí Pardubicka. Kromě ukázek karate viděli návštěvníci Michala Nesvadbu se svou Kouzelnou školkou, dále pak Inku Rybářovou se svým programem, Harryho Pottera a školu kouzel i skupinu Těžkej Pokondr revival.

akce01akce05akce06akce12akce14

Soutěže pro děti

Děti si mohly vyzkoušet například soutěž v malování o atraktivní ceny. Naučily se modelovat na hrnčířském kruhu, poznávaly nejrůznější rostliny a zvířata. Děti měly také příležitost seznámit se s činností Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje a s Červeným křížem, který v rámci dětské soutěže na stanovišti učil děti ošetřit svého kamaráda v případě úrazu, vyzkoušet si umělé dýchání či obvazování končetin.

Ukázky karate
Karate Spartak
Ostatní soutěže
FOTOGALERIE UKÁZKY KARATE NA DĚTSKÉM SUPER DNI

(C)opyright 2004-2007 SK Karate Spartak Hradec Králové
Webdesign K.Guzek, Ing. P.Švojgr
AKCE SPARTAK
závody
soustředění
semináře
turnaje
ukázky
páskování
soutěže
jiné akce
akce 2007
SPARTAK
INFORMACE
TRÉNINKY
AKCE KLUBU
KRONIKA
CHYSTÁME
On-line: 1
Week: 868
Total: 13212643
22. září 2023