karaterec.com | |
karatecup.com | |
|
7.1. 1989 Krajský přebor v Litomyšli
Zdeněk Holeček 2. místo kata ml.žáci
Michal Řada 2. místo kata ml-žáci
Zuzana Strnadová 2. místo kata ml.žákyně
Klára Tázlerová 3. místo kata ml.žákyně
Štěpán Libřický 1. místo kat ast.žáci
Robert Čáp 1. místo kata dorost
Daniel Resler 2. místo kata dorost
Renata Tůmová 1. místo kata dorostenky
Jiřina Sýsová 2. místo kata dorostenky
Marcela Milatová 3. místo kat adorostenky
Jaroslav Polák 3. místo kata junioři
Jitka Ducháčková 3. místo kata juniorky
Daniel Resler 1. místo kumite do 65 kg
Robert Čáp 2. místo kumite do 65 kg
Jaroslav Polák kumite do 70 kg
21.1. 1989 Východočeský pohár Trutnov
Jiřína Sýsová 1. místo kata ženy
Erika Hlaváčková 2. místo kata ženy
28.1. 1989 Pohár Slovanu Bohnice Praha
Zuzana Strnadová 3. místo kata žákyně
Renata Tůmová 1. místo kata dorostenky
Marcela Milatová 3. místo kata dorostenky
4.2. 1989 Junior pohár v HK
Jaroslav polák 2. místo kata junioři
Daniel Resler 2. místo kata dorost
Zdeněk Drahý 3. místo kata dorost
Jiřína Sýsová 1. místo kat adívky
Jitka Ducháčková 3. místo kata dávky
Daniel Resler 1. místo kumite dorost do 65 kg
Zdeněk Drahý 3. místo kumite dorost do 65
Jaroslav Polák 2. místo kumite junioři do 70 kg
11.2.1989 Východočeský pohár Pardubice
Jiřina Sýsová 1. místo kat aženy
Jaroslav Kajzr 1. místo kumite do 80 kg
Daniel Nutil 2. místo kumite do 80 kg
25.2. Přebor ČSR Louny
nominována Stanislava Šrámková
4.3. 1989 Junior pohár Rokytnice v O.h.
Daniel Nutil 1. místo kumite nad 70 kg
Jiřina Sýsová 1. místo kata dívky
6.3.-11.3.1989 Jarní soustředění v Dobrušce 18 lidí
12.3. 19889 krajské soustředění v Jičíně, kterého se zúčastnilo 14 lidí Spartaku
25.3. 1989 Přebor ČSR Chomutov
Jiřina Sýsová 2. místo kata dorost
Daniel Resler 3. místo kumite dorost do 60 kg
Robert Čáp 3. místo kumite dorost do 65 kg
8.4. 1989 Přebor ČSR žáků v Praze
Štěpán Libřický 2. místo kata
15.4. 1989 Východočeská naděje Vamberk
Štěpán Libřický 1. místo kata st.žáci
Martina Veverková 2. místo kata st.žákyně
Markéta Kirschová 3. místo kata st.žákyně
Zuzana Strnadová 1. místo kat aml.žákyně
24.6. 1989 získal 1.DAN čtvrtý člen Spartaku Stanislava Šrámková
1.7. 1989 Velká cena Rokytnice v O.h.
Zuzana Strnadová 1. místo kata ml.žáykně
29.7. ukázky karate na letním pionýrském táboře
11.8.-19.8. 1989 Celokrajské soustředění ve Vamberku
20.9. 1989 nábor nových členů
30.9. 1989 NP seniorů v HK
Petr Starý 2. místo kumite do 75 kg
7.-8.10.1989 seminář k vývoji evropského karate v Praze (účastnili se 4 členové Spartaku)
14.10. 1989 Východočeská naděje v HK
Zuzana Strnadová 2. místo kata ml.žákyně
Martina Veverková 2. místo kata st.žákyně
Michal Řada 3. místo kata ml.žáci
12.11. 1989 Krajský přebor seniorů v pardubicích
Petr Starý 2. místo kumite do 80 kg
Petr Starý 1. místo kumite BRH
18.11.1989Krajský přebor žáků a dorostu v pardubicích
Zuzana Strnadová 3. místo kata ml.žákyně
Martina Veverková 1. místo kata st.žákyně
Markéta Kirschová 3. místo kata st.žákyně
Štěpán Libřický 2. místo kata st.žáci
Eva Ročková 1. místo kata ml.dorostenky
Jiřina Sýsová 1. místo kata st.dorostenky
Jitka Ducháčková 1. místo kata juniorky
Daniel Resler 1. místo kata st.dorost
Daniel Resler 2. místo kumite
Štěpán Libřický 3. místo kumite
Soartak A 2. místo kata team žákyně
NEJČTENĚJŠÍ V SEKCI SPARTAK |
|