35. NORTH BOHEMIA - Ústí nad Labem - 8.11.2003
- 156 závodníků z 29 klubů
KATA dorostenci (boys 14-17) : (17 startujících)
1. Tesárek Jakub Sport Club Flair
2. Týle Jiří Sport Union Ústí n/L
3. Vobr David Karate České Budějovice
3. Valenta Lukáš KK Trutnov
KATA dorostenky (girls 14-17) : (10)
1. Zuzánková Lenka Sport Club Flair
2. Krojidlová Lenka Kamura Ryu Ústí n/L
3. Loučková Tereza KK Kadaň
3. Přibylová Jaroslava Kamura Ryu Ústí n/L
KATA muži (man) : (12)
1. Pilmann Jindřich SK Kesl Ryu Praha
2. Koubek Ladislav Sport Relax
3. Sedlák František KK Jindřichův Hradec
3. Fetr Lukáš Shotokan Liberec
KATA ženy (woman) : (7)
1. Laláková Martina SK Kesl Ryu Praha
2. Linhartová Pavla Karate České Budějovices
3. Bendová Michaela Kamura Ryu Ústí n/L
3. Linhartová Zuzana Karate České Budějovices
KATA veteran : (5)
1. Anderson Peter Karate Eslöv - SWE
2. Polák Josef SSC Česká Lípa
3. Elkjar Jan Karate Eslöv - SWE
3. Vrzal Miloš Kamura Ryu Ústí n/L
KATA Team dorost (boys) : (1)
1. Sport Club Flair
KATA Team muži (man) : (1)
1. Sport Union Ústí nad Labem
KUMITE Team muži (man) : (4)
1. Baník Havířov
2. Sport Union Ústí nad Labem
3. Slovan Ústí nad Labem
3. Výběr Jindřichův Hradec
KUMITE Team ženy (woman) : (4)
1. Karate České Budějovice
2. Shotokan Liberec
3. Sport Union Ústí n/L
3. Karate Shotokan Eslöv - SWE
KUMITE dorostenky (girls 14-17) - 50 kg : (3)
1. Matějková Tereza Shotokan Liberec
2. Emingerová Anna KC Žatec
3. Krojidlová Lenka Kamura Ryu Ústí n/L
KUMITE dorostenky (girls 14-17) + 50 kg : (16)
1. Bobková Karolína Baník Havířov
2. Pavlíková Ludmila Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Fremrová Eva Shotokan Liberec
3. Koucká Lenka Růže Lomnice
KUMITE dorostenci (boys 14-17) -60 kg : (22)
1. Vazovan Štefan Laugarício Trenčín SVK
2. Horváth Adam Baník Havířov
3. Sládeček Adam Baník Havířov
3. Vobr David Karate České Budějovice
KUMITE dorostenci (boys 14-17) +60 kg : (20)
1. Týle Jiří Sport Union Ústí n/L
2. Frýdecký Lukáš KC Žatec
3. Jelínek Jan Sport Union Ústí n/L
3. Jarolím Jan Shotokan Liberec
KUMITE ženy (woman) -53 kg : (6)
1. Murková Alena Laugarício Trenčín SVK
2. Linhartová Zuzana Karate České Budějovice
3. Linhartová Pavla Karate České Budějovice
3. Zbořilová Lucie SK MP Praha 8
KUMITE ženy (woman) -60 kg : (9)
1. Hejduková Soňa Tatra Kopřivnice
2. Budeanuová Michaela Růže Lomnice
3. Faktorová Dominika Karate České Budějovice
3. Hurdálková Olga KK Trutnov
KUMITE ženy (woman) +60 kg : (9)
1. Piskačová Petra Shotokan Liberec
2. Peceková Petra Karate České Budějovice
3. Šímová Radka KK Jindřichův Hradec
3. Maturová Stanislava Baník Karviná
KUMITE muži (man) -70 kg : (15)
1. Modráček Stanislav Tatra Kopřivnice
2. Burget Milan Tatra Kopřivnice
3. Pilmann Jindřich SK Kesl Ryu Praha
3. Felgr Luboš SKP Ústí nad Orlicí
KUMITE muži (man) -80 kg : (23)
1. Klor Petr Karate České Budějovice
2. Zoubek Petr Karate České Budějovice
3. Kaválek David SKP Ústí nad Orlicí
3. Zdešek Karel Slovan Ústí n/L
KUMITE muži (man) +80 kg : (9)
1. Tuček Jan Baník Havířov
2. Trnka Roman Baník Havířov
3. Stýblo Jan Slovan Ústí n/L
3. Pfefferle Petr Slovan Ústí n/L
KUMITE muži (man) BRH (OPEN) : (26)
1. Tuček Jan Baník Havířov
2. Pail Richard Baník Havířov
3. Zoubek Petr Karate České Budějovice
3. Trnka Roman Baník Havířov
KUMITE VETERAN OPEN : (5)
1. Vrzal Miloš Kamura Ryu Ústí n/L
2. Kovář Ladislav SK MP Praha 8
3. Jedlička Karel KOBU Mladá Boleslav
3. Paťcha Robert Sport Union Ústí n/L