1. kolo NP seniorů Kladno, 1.12. 2001
Kata Muži (9 závodníků)
1. Haltuch Marcel - Ksk Chomutov
2. Baran Martin - Kamura Ústí
3. Domín Roman - Vbu Strakonice
3. Stropnický Jan - Kamura Ústí
Kata Ženy (11 závodníků)
1. Laláková Martina - Kesl Ryu Praha
2. Sedláčková Petra - Kesl Ryu Praha
3. M욍áková Michaela - Kesl Ryu Praha
3. Jelínková Veronika - Kesl Ryu Praha
Kata Tým Ženy (1 závodník)
1. Kesl Ryu Praha
Kumite Muži -60 Kg (3 závodníků)
1. Lacko Bronislav - Šin Mu Hodonín
2. Šípek Jan - Skp Ústí nad O.
3. Zdichynec Jakub - Budo Plzeň
Kumite Muži -65 Kg (6 závodníků)
1. Jordán Jan - Šin Mu Hodonín
2. Pekuniak Daniel - Tj Lomnice
3. Václavovič Jan - Skk Praha 8
3. Felgr Luboš Skp - Ústí nad O.
Kumite Muži -70 Kg (5 závodníků)
1. Modráček Stanislav - Tatra Kopřivnice
2. Halbrštát Martin - Skp Ústí nad O.
3. Haltuch Marcel - Ksk Chomutov
3. Rybák Martin - Šin Mu Hodonín
Kumite Muži -75 Kg (5 závodníků)
1. Petrák Pavel - Ksk Chomutov
2. Andrle Václav - Skk Praha 8
3. Guttner Dušan - Slovan Ústí n. L.
3. Domín Roman - Vbu Strakonice
Kumite Muži -80 Kg (11 závodníků)
1. Holas Antonín - k Kadaň
2. Pfefferle Petr - Slovan Ústí n. L.
3. Kassl Tomáš - Skk Praha 8
3. Kavalek David - Skp Ústí n. O.
Kumite Muži +80 Kg (9 závodníků)
1. Patěk Marcel - Skk Praha 8
2. Hradil Waldemar - Skk Praha 8
3. Hojdysz Ladislav - Tj Třinec
3. Kábrt Jiří - Skk Praha 8
Kumite Ženy -53 Kg (1 závodník)
1. Nowaková Markéta - Tj Karviná
Kumite Ženy -60 Kg (4 závodníků)
1. Ondřejíková Michaela - Skp Ústí nad O.
2. Nowaková Markéta - Tj Karviná
3. Uhlířová Hana - Panter Louny
3. Zemanová Lada - Skk Praha 8
Kumite Ženy +60 Kg (8 závodníků)
1. Cifková Petra - Panter Louny
2. Smékalová Lucie - Skk Praha 8
3. Hajslová Denisa - Skr Ústí nad L.
3. Horáčková Kateřina - Skk Trutnov
Kumite Ženy BRH (6 závodníků)
1. Bendová Jana - Start Havířov
2. Ondřejíková Michaela - Skp Ústí nad O.
3. Horáčková Kateřina - Skk Trutnov
3. Smékalová Lucie - Skk Praha 8
Kumite Muži BRH (15 závodníků)
1. Kábrt Jiří - Skk Praha 8
2. Modráček Stanislav - Tatra Kopřivnice
3. Václavovič Jan - Skk Praha 8
3. Guttner Dušan - Slovan Ústí nad L