North Bohemia Ústí nad Labem, 08 - 09.11. 2002
KATA Dorostenci
1. Tesárek Jakub - SK KESL RYU Praha
2. Hendrych Michal - SK KESL RYU Praha
3. Melš Vojtěch - SK KESL RYU Praha
KATA Dorostenky
1. Laláková Martina - SK KESL RYU Praha
2. Gabrielová Petra - SK Trutnov
3. Přibylová Jaroslava - SK KAMURA RYU Ústí nad Labem
KATA Muži
1. Skjoervestad Stian - Stavanger Norway
2. Hendrych Michal - SK KESL RYU Praha
3. Pilmann Jindřich - SK KESL RYU Praha
KATA Ženy
1. Grmanová Kristína - Rapid Bratislava Slovensko
2. Štrpková Zuzana - Rapid Bratislava Slovensko
3. Laláková Martina - SK KESL RYU Praha
KATA Veteráni
1. Kesl Karel - SK KESL RYU Praha
2. Tvrdík Jaroslav - SKR SPORT UNION Ústí nad Labem
KATA Tým dorostenci
1. SK KESL RYU Praha
KATA Tým dorostenky
1. TJ Karate České Budějovice
KUMITE Dorostenci -60 kg
1. Fetr Lukáš - SK KARATE SHOTOKAN Liberec
2. Hanulík Michal - Slovensko
3. Vavrík Peter - Trenčín - Slovensko
KUMITE Dorostenci +60 kg
1. Tesárek Jakub - SK KESL RYU Praha
2. Sill Zoltán - Rapid Bratislava - Slovensko
3. Radúch Marek - Žilina - Slovensko
KUMITE Dorostenky -50 kg
1. Kubinská Dagmar - Trenčín - Slovensko
2. Linhartová Zuzana - TJ KARATE České Budějovice
3. Linhartová Pavla Czech - TJ KARATE České Budějovice
KUMITE Dorostenky +50 kg
1. Olenočinová Nina - Žilina - Slovensko
2. Boborová Petra - KK Zvolen - Slovensko
3. Kubinská Petra - Trenčín - Slovensko
KUMITE Muži -70 kg
1. Busk Tommy - Mizuchi - Norsko
2. Busk Allan - Mizuchi - Norsko
3. Tuleja Pavol - Rapid Bratislava - Slovensko
KUMITE Muži -80 kg
1. Kristl Jakub - Rapid Bratislava - Slovensko
2. Bartling Robert - Richter - Německo
3. Thorvaldsson Jon - Island
KUMITE Muži +80 kg
1. Bjuring Thomas - Mizuchi - Norsko
2. Rasmussen Rasmus - Mizuchi - Norsko
3. Valentín Peter - Rapid Bratislava - Slovensko
KUMITE Muži open
1. Farmadín Klaudio - Banská Bystrica - Slovensko
2. Sandlien Svein - Mizuchi - Norsko
3. Kristl Jakub - Rapid Bratislava - Slovensko
KUMITE Ženy -53 kg
1. Henriksen Kim - Mizuchi - Norsko
2. Murková Alena - Trenčín - Slovensko
KUMITE Ženy -60 kg
1. Ilčíková Milica - Rapid Bratislava - Slovensko
2. Medvedová Eva - Rapid Bratislava - Slovensko
3. Helvig Monika - Mizuchi - Norsko
KUMITE Ženy +60 kg
1. Rišková Monika - Rapid Bratislava - Slovensko
2. Schroderová Dana - SK KARATE SHOTOKAN Liberec
3. Blondal Edda - Island
KUMITE Ženy open
1. Rišková Monika - Rapid Bratislava - Slovensko
2. Ilčíková Milica - Rapid Bratislava - Slovensko
3. Medvedová Eva - Rapid Bratislava - Slovensko
KUMITE Muži Veteráni
1. Simandl Ivan - Slovan Ústí nad Labem
2. Kesl Karel - SK KESL RYU Praha
KUMITE Muži Team
1. Norsko - Mizuchi karate klub
2. Slovensko - Rapid Bratislava
3. Německo
KUMITE Ženy Team
1. Slovensko - Rapid Bratislava
2. Česká Republika - SKR SPORT UNION Ústí nad Orlicí