Výsledková listina Mistrovství ČR
(Ústí nad Labem, 15.12.2002)
KATA mladší žáci
1. Hodina Jaroslav KAMURA Ústí nad Labem
2. Drahoňovský Daniel KESL RYU Praha
3. Lukášek David KESL RYU Praha
3. Rypar Petr KAMURA Ústí nad Labem
KATA mladší žákyně
1. Beitlová Lucie TYGR Shotokan
2. Seinerová Sabina KAMURA Ústí nad Labem
3. Čápová Kristýna TAROKAN Brno
3. Rozenská Markéta TJ Jeseník
KATA starší žáci
1. Uřídil Martin TAROKAN Brno
2. Nejedlý Roman SPORT RELAX Děčín
3. Burda Daniel MASADA Praha
3. Ziegler Miroslav TAROKAN Brno
KATA starší žákyně
1. Zuzánková Lenka BUDO Plzeň
2. Zuzánková Petra BUDO Plzeň
3. Masariková Aneta TJ Třinec
3. Kotěrová Anežka KESL RYU Praha
KATA team žáci
1. KAMURA Ústí nad Labem A
2. KAMURA Ústí nad Labem B
3. SK MASOPUST
3. SK MASADA Praha
KATA team žákyně
1. KAMURA Ústí nad Labem
2. KARATE-DO Dvůr Králové nad Labem
3. SPORT RELAX Děčín
3. SOKOL Nymburk
KUMITE mladší žáci -30kg
1. Akhsas Erik SLAVIA Liberec
2. Chuděj Michal TJ Jeseník
3. Milan Jan TJ Karate České Budějovice
3. Vondráček Adam SC Karate Pardubice
KUMITE mladší žáci -35kg
1. Kabourek František TJ Jeseník
2. Hrabák Petr TJ AUTOŠKODA Mladá Boleslav
3. Kostřáb Robert SKR Ústí nad Labem
3. Debrecenyi Jakub Baník Havířov
KUMITE mladší žáci -40kg
1. Formánek Jakub KAMURA Ústí nad Labem
2. Kroulík Jakub SKP Ústí nad Orlicí
3. Popelka Robin KK Písek
3. Tobola Jan Spartak Hradec Králové
KUMITE mladší žáci +40kg
1. Toman Jan KK Kadaň
2. Vokál Aleš NED Hockey Nymburk
3. Šebesta Martin TJ Karate České Budějovice
3. Stamko Daniel SK ATTFIS Ostrava
KUMITE starší žáci -40kg
1. Šeda Jiří SKK Trutnov
2. Vigh Michal TYGR Shotokan
3. Batelka Michal SK Masopust
3. Kočí Vojtěch Karate Volary
KUMITE starší žáci -50kg
1. Vobr David TJ KARATE České Budějovice
2. Krejča Daniel KK BUDO Písek
3. Polzer Lukáš Spartak Hradec Králové
3. Lenka Jiří KK Chodov
KUMITE starší žáci -60kg
1. Kostka Marek SK ATTFIS OSTRAVA
2. Horváth Adam Baník Havířov
3. Němec Miloš KK Lichnice
3. Matoušek Jakub SKK Trutnov
KUMITE starší žáci +60kg
1. Březina Tomáš Baník Havířov
2. Kašpřík Martin TJ Jeseník
3. Kupec David SPORT RELAX Děčín
3. Cína Jakub KABU Jablonec nad Nisou
KUMITE starší žákyně -40kg
1. Kotěrová Anežka KESL RYU Praha
2. Bandasová Kateřina SKR Ústí nad Labem
3. Kocurková Dagmar Karate Hlinko
3. Reslová Iveta Sokol Vamberk
KUMITE starší žákyně -50kg
1. Latzelová Monika TJ Jeseník
2. Matějková Tereza Shotokan Karate Liberec
3. Kazdová Michaela KARATE-DO Dvůr Králové nad Labem
3. Nguyenová Věra SKR Ústí nad Labem
KUMITE starší žákyně +50kg
1. Bobková Karolína Baník Havířov
2. Zuzánková Lenka BUDO Plzeň
3. Martínková Kateřina Baník Příbram
3. Canincová Lucie SKR Ústí nad Labem