Výsledky - Vánoční cena, Trutnov, 7.12.2003
Kata mladší žáci 8. - 7. Kyu - 8
1. Šoulák Vilém TJ Jiskra Litomyšl
2. Troch Jan KK Pratr Trutnov
3. Šafář František TJ Jiskra Litomyšl
3. Koutník Lukáš Karate Vrchlabí
Kata mladší žáci - 19
1. Valenta Aleš KK Pratr Trutnov
2. Novosad Milan KK Lichnice
3. Dvořák Jakub KK Lichnice
3. Choma Jakub KK Lichnice
Kata mladší žákyně - 7
1. Erbenová Kateřina KK Pratr Trutnov
2. Fajmanová Lucie KK Lichnice
3. Jandová Veronika TJ Jiskra Litomyšl
3. Matěnová Lenka Sokol Úpice
Kata starší žáci 8. - 7. Kyu - 3
1. Glanzner Jakub TJ Jiskra Litomyšl
2. Šaroun Jiří Karate Vrchlabí
3. Petráček Martin Spartak Hradec Králové
Kata starší žáci - 27
1. Honc Lukáš KCK Team Letohrad
2. Fáber Robert KCK Team Jablonné nad Orlicí
3. Němec Jan SKP Ústí nad Orlicí
3. Tobola Jan Spartak Hradec Králové
Kata starší žákyně - 13
1. Hepnarová Zuzana KK Pratr Trutnov
2. Jiroutová Michaela KK Pratr Trutnov
3. Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
3. Fáberová Jana KCK Team Jablonné nad Orlicí
Kata dorostenci - 13
1. Valenta Lukáš KK Pratr Trutnov
2. Brádle Miloš KK Pratr Trutnov
3. Hloušek Václav KK Pratr Trutnov
3. Martinec Petr Sokol Náchod
Kata dorostenky - 6
1. Gabrielová Petra KK Pratr Trutnov
2. Kazdová Michaela Karatedo Dvůr Králové nad Labem
3. Půlpánová Lucie Karate Přelouč
3. Punnerová Petra Karatedo Dvůr Králové nad Labem
Kata junioři - 3
1. Charvát Petr KK Lichnice
2. Pelikovský Michal TJ Jiskra Litomyšl
3. Gančár Milan KK Pratr Trutnov
Kata juniorky - 4
1. Krejčová Radka Spartak Hradec Králové
2. Kubečková Pavlína KK Pratr Trutnov
3. Bajusová Martina SKP Ústí nad Orlicí
3. Kučerová Ivana Spartak Hradec Králové
Kata team žáci - 6
1. Spartak Hradec Králové "A"
2. KK Lichnice
3. Spartak Hradec Králové "B"
3. Spartak Hradec Králové "E"
Kata team žákyně - 3
1. Karatedo Dvůr Králové nad Labem
2. KCK Team Jablonné nad Orlicí
3. Spartak Hradec Králové
Kumite mladší žáci -30kg - 4
1. Choma Jakub KK Lichnice
2. Novosad Milan KK Lichnice
3. Dušánek Tomáš KK Pratr Trutnov
3. Pavel Lukáš Sokol Vamberk
Kumite mladší žáci -35kg - 3
1. Chalupný Václav KCK Team Jablonné nad Orlicí
2. Valenta Aleš KK Pratr Trutnov
3. Souček Adam Sokol Vamberk
Kumite mladší žáci -40kg - 8
1. Mrkvička Stanislav Sokol Vamberk
2. Herman Miroslav KK Pratr Trutnov
3. Matouš Dominik TJ Jiskra Litomyšl
3. Adámek Jan KK Pratr Trutnov
Kumite mladší žáci +40kg - 5
1. Kusý Jan KK Pratr Trutnov
2. Pokorný Matěj SKP Ústí nad Orlicí
3. Troch Jan KK Pratr Trutnov
3. Kysela Patrik KK Pratr Trutnov
Kumite mladší žákyně -30kg - 3
1. Fajmanová Lucie KK Lichnice
2. Jandová Veronika TJ Jiskra Litomyšl
3. rochová Michaela KK Pratr Trutnov
Kumite mladší žákyně +30kg - 2
1. Erbenová Kateřina KK Pratr Trutnov
2. Matěnová Lenka Sokol Úpice
Kumite starší žáci -40kg - 12
1. Veverka Pavel SKP Ústí nad Orlicí
2. Kroulík Jakub SKP Ústí nad Orlicí
3. Němec Jan SKP Ústí nad Orlicí
3. Hurdálek Tomáš KK Pratr Trutnov
Kumite starší žáci -50kg - 10
1. Honc Lukáš KCK Team Letohrad
2. Halbrštát David SKP Ústí nad Orlicí
3. Brož Filip Spartak Hradec Králové
3. Dvořák Michal KK Lichnice
Kumite starší žáci +50kg - 9
1. Netík Marek Spartak Hradec Králové
2. Erben Jakub KK Pratr Trutnov
3. Kabourek Josef Lokomotiva Trutnov
3. Sýkora Josef Karatedo Dvůr Králové nad Labem
Kumite starší žákyně -50kg - 7
1. Fáberová Jana KCK Team Jablonné nad Orlicí
2. Veverková Ivana SKP Ústí nad Orlicí
3. Černohousová Kat. KCK Team Jablonné nad Orlicí
3. Švecová Jana TJ Jiskra Litomyšl
Kumite starší žákyně +50kg - 5
1. Hepnarová Zuzana KK Pratr Trutnov
2. Sedláčková Petra Karatedo Dvůr Králové nad Labem
3. Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
3. Basetlíková Jana Spartak Hradec Králové
Kumite dorostenci -55kg - 5
1. Polzer Lukáš Spartak Hradec Králové
2. Tesař Richard Spartak Hradec Králové
3. Brádle Miloš KK Pratr Trutnov
3. Hloušek Václav KK Pratr Trutnov
Kumite dorostenci -65kg - 6
1. Vidlička zdeněk Sokol Vamberk
2. Kubát Jaromír Karate Vrchlabí
3. Kabourek Josef Lokomotiva Trutnov
3. Matoušek Matěj KK Pratr Trutnov
Kumite dorostenci -75kg
1. Valenta Lukáš KK Pratr Trutnov
2. Cupal Adam Sokol Náchod
3. Králíček Jakub Karate Vrchlabí
Kumite dorostenci +75kg
1. Vondra Pavel Karate Vrchlabí
2. Pražák Tomáš Sokol Náchod
3. Škeřík Jan TJ Jiskra Litomyšl
Kumite dorostenci BRH - 13
1. Polzer Lukáš Spartak Hradec Králové
2. Valenta Lukáš KK Pratr Trutnov
3. Brádle Miloš KK Pratr Trutnov
3. Vidlička Zdeněk Sokol Vamberk
Kumite dorostenky -50kg - 3
1. Múčková Alena SKP Ústí nad Orlicí
2. Kazdová Michaela Karatedo Dvůr Králové nad Labem
3. Radimecká Mark. SKP Ústí nad Orlicí
Kumite dorostenky -60kg - 3
1. Gabrielová Petra KK Pratr Trutnov
2. Strnadová Lucie Karatedo Dvůr Králové nad Labem
3. Šauerová Petra TJ Jiskra Litomyšl
Kumite dorostenky +60kg - 2
1. Vanišová Lenka Spartak Hradec Králové
2. Punnerová Petra Karatedo Dvůr Králové nad Labem
Kumite dorostenky BRH - 6
1. Gabrielová Petra KK Pratr Trutnov
2. Vanišová Lenka Spartak Hradec Králové
3. Múčková Alena SKP Ústí nad Orlicí
3. Radimecká Mark. SKP Ústí nad Orlicí
Kumite junioři BRH - 5
1. Cejp Miroslav KK Pardubice
2. Charvát Petr KK Lichnice
3. Kotala Jiří Spartak Hradec Králové
3. Pelikovský Michal TJ Jiskra Litomyšl
Kumite juniorky -60kg - 3
1. Zbořilová Lucie SK MP Praha 8
2. Havlová Lenka Sokol Vamberk
3. Kučerová Ivana Spartak Hradec Králové
Kumite juniorky +60kg - 3
1. Krejčová Radka Spartak Hradec Králové
2. Bajusová Martina SKP Ústí nad Orlicí
3. Krahulcová Nikola SKP Ústí nad Orlicí
Kumite juniorky BRH - 6
1. Krahulcová Aneta SKP Ústí nad Orlicí
2. Zbořilová Lucie SK MP Praha 8
3. Bajusová Martina SKP Ústí nad Orlicí
3. Kučerová Ivana Spartak Hradec Králové
Kumite team žáci - 8
1. KK Pratr Trutnov "A"
2. Spartak Hradec Králové "A"
3. KK Pratr Trutnov "B"
3. KK Pratr Trutnov "C"
Kumite tým dorostenci - 4
1. KK Pratr Trutnov
2. Karate Vrchlabí
3. Sokol Náchod
3. Sokol Vamberk
Kumite team dorostenky 3
1. Karatedo Dvůr Králové nad Labem
2. SKP Ústí nad Orlicí
3. KK Pratr Trutnov "A"