Výsledky 1.kola NP žáků - Kopřivnice 11.10.2003
Kata
Starší žáci
1. Ziegler Miroslav Tarokan team Brno
2. Debrecenyi Jakub SKK Attfis Ostrava
3. Rýpar Petr Kamura ryu Ústí nad Labem
3. Burda Daniel VISION Praha
Starší žákyně
1. Rozenská Markéta TJ Jeseník
2. Chovancová Alžběta TJ Jeseník
3. Baková Michaela Budo Plzeň
3. Klementová Květa KC Podbořany
Team žákyně
1. Kamura ryu Ústí nad Labem
KUMITE
Mladší žáci do 30 kg
1. Faltejsek Daniel KABU Jablonec nad Nisou
2. Khajl Lukáš NED Nymburk
3. Fořt Martin KABU Jablonec nad Nisou
3. Holec Pavel SK Shotokan Liberec
Mladší žáci do 35 kg
1. Pech Petr SKP Ústí nad Orlicí
2. Keller Vojtěch Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Valenta Aleš KK PRATR Trutnov
3. Novák David TJ Jeseník
Mladší žáci do 40 kg
1. Kabourek František TJ Jeseník
2. Beran David KCK Jablonné nad Orlicí
3. Dudaš Denis TJ Baník Havířov
3. Koval Dominik TJ Baník Havířov
Mladší žáci nad 40 kg
1. Štamko Daniel SKK Attfis Ostrava
2. Herman Miroslav KK Prátr Trutnov
Starší žáci do 40 kg
1. Dvořák Jiří Kamura ryu Ústí nad Labem
2. Veverka Pavel SKP Ústí nad Orlicí
3. Kouba Michal Auto Škoda Mladá Boleslav
3. Debrecenyi Jakub VŠB Ostrava
Starší žáci do 50 kg
1. Gorlinski Jan TJ Baník Havířov
2. Kočí Vojtěch Kamura ryu Ústí nad Labem
3. Nekuda Jakub DDM Starý Lískovec
3. Burda Daniel VISION Praha
Starší žáci do 60 kg
1. Kubisa Lubomír SK NIPPON Ludgeřovice
2. Honzík Lukáš SK Shotokan Liberec
3. Pohl Marek NED Nymburk
3. Jelen František MASADA Praha
Starší žáci nad 60 kg
1. Kostka Marek SKK Attfis Ostrava
2. Kaspřík Martin TJ Jeseník
3. Hammerlind Lukáš KC Podbořany
3. Jarolím Jan SK Shotokan Liberec
Starší žákyně do 40 kg
1. Zámečníková Gabriela Kamura ryu Ústí nad Labem
2. Hůrková Tereza KC Podbořany
3. Seinerová Sabina Kamura ryu Ústí nad Labem
3. Rozenská Markéta TJ Jeseník
Starší žákyně do 50 kg
1. Kazdová Michaela Karate Do Dvůr Králové nad Labem
2. Fucimanová Tereza SKK Attfis Ostrava
3. Radová Martina TJ Jeseník
3. Ištvánková Veronika Šin-mu Hodonín
Starší žákyně nad 50 kg
1. Hepnarová Zuzana KK PRATR Trutnov
2. Přibylová Jaroslava Kamura ryu Ústí nad Labem
3. Latzelová Monika TJ Jeseník
3. Pechrová Kristýna BUDO Plzeň