Výsledky turnaje MORAVA OPEN - 4.ročník
33 oddílů z České a Slovenské republiky ( 217 soutěžících )
KATA
Mladší žáci
1. Kabourek František TJ Jeseník
2. Toure Michal Hanko kai karate klub Senica Slov.
3. Vida Patrik KK Nováky Slovensko
Mladší žákyně
1. Hoffmanová Lenka KK Bušido Poprad Slovensko
2. Pavelková Petra TJ Jeseník
3. Zavacká Tamara KK Bušido Poprad Slovensko
Starší žáci
1. Debrecenyi Jakub VŠB Ostrava
2. Kotzur Martin Karate tygr shotokan Ostrava
3. Dermek Peter Hanko kai karate klub Senica Slov.
Starší žákyně
1. Arvayova Simona KK Levice Slovensko
2. Lišková Gabriela Hanko kai karate klub Senica Slov.
3. Puskajlerová Veronika KK Zvolen Slovensko
Dorostenci
1. Balčík Michal SK Slavia Orlová
2. Mirek David SK Ostrava
3. Drozd Michal ATARA karate klub Ostrava
Dorostenky
1. Krošláková Zuzana SK Ostrava
2. Palkovská Lucie TJ TŽ Třinec
3. Cimermanová Zuzana KK SHIHAN Poprad Slovensko
Muži
1. Fildán Roman SK Slávia Orlová
2. Řezák Radek SK Slávia Orlová
3. Ilaš Radoslav KK UMB Banská Bystrica Slovensko
Ženy
1. Vašeková Miroslava KK UMB Banská Bystrica Slovensko
2. Valentíková Martina KK Levice Slovensko
3. Pivodová Simona SK Slávia Orlová
KUMITE
Mladší žáci do 35 kg
1. Novák David TJ Jeseník
2. Ponický Martin KK Zvolen Slovensko
3. Zubák Eduard KK Revúca Slovensko
Mladší žáci do 40 kg
1. Dudáš Denis TJ Baník Havířov
2. Hataš Róbert KK Revúca Slovensko
3. Pažický Dušan KK Nováky Slovensko
Mladší žáci nad 40 kg
1. Janošík Tomáš KK Žilina Slovensko
2. Štamko Daniel SKK Attfis Ostrava
3. Matúš Adam KK Levice Slovensko
Starší žáci do 35 kg
1. Kaltenbach Lukáš Hanko kai karate klub Senica Slovensko
2. Česelka Mário KK Kežmarok Slovensko
3. Smik František KK SHIHAN Poprad Slovensko
Starší žáci do 40 kg
1. Fedor Jan KK Levice Slovensko
2. Marek Vít ASK Tatra Kopřivnice
3. Debrecenyi Jakub VŠB Ostrava
Starší žáci do 50 kg
. Kofroň Filip KK SHIHAN Poprad Slovensko
2. Kružec Jakub KK Zvolen Slovensko
3. Němček Jakub KK Zvolen Slovensko
Starší žáci nad 50 kg
1. Kostka Marek SKK ATTFIS Ostrava
2. Kaspřík Martin TJ Jeseník
3. Kuzma Oleg KK Zvolen Slovensko
Starší žákyně do 40 kg
1. Rozenská Markéta TJ Jeseník
Starší žákyně do 50 kg
1. Hainkeová Alexandra KK Goju-ryu Nové Město nad Váhom Slovensko
2. Mátášová Slávka KK Revúca Slovensko
3. Čulenová Monika Hanko kai karate klub Senica Slovensko
Starší žákyně nad 50 kg
1. Knausová Stanislava Sokol Husovice Brno
2. Latzelová Monika TJ Jeseník
3. Šajnarová Štěpánka KK Bruntál
Dorostenci do 60 kg
1. Skovajsa Marek KK Goju-ryu Nové Město nad Váhom Slovensko
2. Valentík Tomáš KK Levice Slovensko
3. Linek Matej KK Žilina Slovensko
Dorostenci do 65 kg
1. Duda Miroslav KK Bušido Poprad Slovensko
2. Kuchařík Vladimír KK Odry
3. Buček Jan DDM Starý Lískovec Brno
Dorostenci do 70 kg
1. Skovajsa Peter KK Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom Slovensko
2. Valachovič Stanislav KK Levice Slovensko
3. Fronc Michal KK Zvolen Slovensko
Dorostenci nad 75 kg
1. Kouřil Jakub TJ Jeseník
2. Hromek Zdeněk TJ Baník 1.máj Karviná
3. Hrnčíř Adam TJ Baník Havířov
Dorostenky do 55 kg
1. Boborová Petra KK Zvolen Slovensko
2. Bobková Karolína TJ Baník Havířov
3. Milanová Natália KK Zvolen Slovensko
Dorostenky nad 55 kg
1. Olenočinová Nina KK Žilina Slovensko
2. Jurovýchová Nikoleta KK Zvolen Slovensko
3. Senderáková Miroslava Sokol Husovice Brno
Muži do 70 kg
1. Horváth Karel Baník Ostrava
2. Smoleňák Milan KK SHIHAN Poprad Slovensko
3. Otevřel Jan KK Břeclav
Muži do 80 kg
1. Ohnoutek Michal Baník Ostrava
2. Frýdl Petr Baník Ostrava
3. Sorokáč Michal KK Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom Slovensko
Muži nad 80 kg
1. Vaverka Lubomír KK Bruntál
2. Výboch Lubomír KK UMB Bánská Bystrica Slovensko
3. Zajoncz Roman SKK Attfis Ostrava
Muži BRH
1. Ohnoutek Michal Baník Ostrava
2. Grabowski Tomáš TJ Baník 1.máj Karviná
3. Horváth Karel Baník Ostrava
Ženy do 58 kg
1. Valachovičová Monika KK Levica Slovensko
2. Pargáčová Júlia Panter karate klub Poprad Slovensko
3. Turská Vlasta TJ TŽ Třinec
Ženy nad 58 kg
1. Hejduková Soňa ASK Tatra Kopřivnice
2. Hozová Olga KK Odry
3. Malecká Martina KK Kežmarok Slovensko