karaterec.com
karatecup.com
SPARTAK HK KARATE SEBEOBRANA FITNESS BUDO
ZÁVODY TECHNIKA KATA ADRESÁŘ WEBY

Mistrovství ČR mládeže 2007

1.-2.12.2007 - Ústí nad Labem


np28
Z 699 nominovaných závodníků se v ústecké hale Na Klíši představilo celkem 587 závodníků a týmů v 52 kategoriích. Přihlášeni byli zástupci celkem 93 klubů. Rozdáno bylo celkem 230 medailí a 52 pohárů.


MČR DOROSTU A JUNIORŮ

np28
Jako první se na tatami představili závodníci v kata ml.dorostu, dorostu a juniorů. Celkem 91 závodníků a 5 týmů si rozdělilo medaile a body do žebříčku KarateRec. Zajímavostí je, že zlaté medaile z kata putují do různých klubů - z titulů mistrů ČR v kata se radovali v: Budó škola KK Písek, Kamura Ryu Ústí nad Labem, Tarokan KK Brno, SK KESL RYU Praha, Nidoshinkan DOJO a Šin-mu Hodonín.

V kumite už měla sobotní část turnaje jasného klubového vítěze. Karate České Budějovice získaly celkem 7 zlatých medailí a tedy 7 národních titulů. Druhý byl Baník Havířov se čtyřmi zlatými medailemi. Celkem se v sobotu na tatami představilo v kumite 259 závodníků.

MČR ŽACTVA

np28
V neděli proběhla soutěž žáků. Také zde v kata putovaly tituly do různých klubů, což svědčí o vyrovnanosti české katařské scény. Tiuly MČR v kata tedy putovaly do Kamura Ryu Ústí nad Labem, SK KESL RYU Praha, SK Tommi Praha a Karate Vision Praha. Disciplínu kata absolvovalo 77 závodníků a 15 týmů.

Nedělnímu kumite žáků dominovaly dva kluby - Karate České Budějovice a Kamura Ryu Ústí nad Labem. Oba kluby vybojovaly po třech prvních místech. V nedělním kumite bojovalo 140 mladých karatistů.


SPARTAK HK

np28
Na Mistrovství ČR se představilo celkem 13 závodníků Spartaku: Barbora Černá, Dominik Brož, Veronika Hodková, Jana Basetlíková, Denisa Martinková, Eva Lálová, Marcela Pospíšilová, Jan Rohlena, Jan Tobola, Stanislav Krtek, Filip Kopecký, Filip Brož a Lukáš Polzer. Bodovalo celkem 7 z nich. Nejúspěšnější závodnicí se stala Veronika Hodková, která vyhrála kumite starších žákyň do 40 kg a obsadila i páté místo v kata. Druhou zlatou medaili pro Spartak vybojoval Lukáš Polzer v kumite juniorů do 60 kg. Velkým favoritem na titul byl Jan Tobola, ve finále kumite dorostenců do 65 kg však podlehl Robinu Popelkovi z Českých Budějovic. Zde jsou kompletní bodová umístění hradeckých karatistů:
Veronika Hodková 1. místo kumite st.žákyň do 40 kg
5.místo kata st.žákyň
Lukáš Polzer 1. místo kumite juniorů do 60 kg
Jan Tobola 2.místo kumite dorostenců do 65 kg
Filip Brož 3.místo kumite juniorů do 65 kg
Filip kopecký 5.místo kumite dorostenců do 65 kg
Stanislav Krtek 5.místo dorostenců nad 75 kg
Denisa Martinková 5.místo kumite ml.dorostenek nad 55 kg


mcr61 kata ostatní mcr06
kumite vyhlášení
FOTOGALERIE MČR KARATE MLÁDEŽE 2007 - KATA

(C)opyright 2004-2007 SK Karate Spartak Hradec Králové
Webdesign K.Guzek, Ing. P.Švojgr
ZÁVODY
kalendář
výsledky
pravidla
antidoping
SPARTAK
ZÁVODY
TECHNIKA
KATA SHOTOKAN
ADRESÁŘ
WEBY
On-line: 1
Week: 5894
Total: 11909278
14. listopadu 2019