karaterec.com
karatecup.com
SPARTAK HK KARATE SEBEOBRANA FITNESS BUDO
ZÁVODY TECHNIKA KATA ADRESÁŘ WEBY

3. kolo Ligy karate 2007 a NP seniorů

3.3.2007 - Ústí nad Labem


np28
3. kolo 1. České ligy kartate se konalo opět v Ústí nad Labem. Některé kategorie měly své vítěze téměř jisté po dvou kolech, v některých se ale bojovalo až do posledních zápasů. V lize mužů neztratil Havířov B ani jeden bod, mezi ženami zase obhájily titul závodníce Spartaku Hradec Králové. Celkovými vítězi v součtu bodů všech věkových kategorií se staly České Budějovice.

Liga karate 2007 - 3.kolo


np09
V lize mužů se bojovalo prakticky o druhou a třetí příčku, neboť se nepředpokládalo, že by závodníci havířovského "béčka" v posledním kole zaváhali. Nakonec se na stupně vítězů dostaly týmy ze zadních pozic. Žatec ani Spartak Hradec Králové, jenž byly po dvou kolech na 2. respektive 3.místě, se na medailové pozice nedostaly. O skóre zápasů skončili druzí karatisté SU Ústí nad Labem a bronz sklidil Havířov "A".

np04
V lize žen se očekával napínavý souboj mezi vedoucími Českými Budějovicemi a Spartakem Hradec Králové, který byl po dvou kolech na druhém místě jen o skóre. Utkání zvládly lépe hradecké kartatistiky, které nakonec v posledním kole neztratily ani jeden bod. Obhájily tak titul, který premiérově vybojovaly v loňském roce. Třetí skončily závodnice TJ Růže Lomnice .

Velmi dramatický závěr měla kategorie dorostenců. První tři týmy získaly shodný počet 9 bodů a o jejich pozicích na stupních vítězů tak rozhodlo skóre zápasů. Z titulu se radovali v Českých Budějovicích, druzí skončili závodníci SK Nippon a bronz brali karatisté Autoškody Mladá Boleslav. Mezi dorostenkami triumfovaly opět České Budějovice, stejně tak v žácích, kde jihočeši předstihli ústecká "Áčka" Kamury a SU. V lize žákyň vyhrál z trojice družstev SU Ústí nad Labem favorizovaný A-tým.


Národní Pohár seniorů 3


np03
Kategorie kata se ve třetím kole Národního poháru stala kořistí Jindry Pilmanna z SK Kesl ryu Praha a Lenky Zuzánkové z Karate Vision. Oba reprezentanti patří k hlavním favoritům nadcházejícího Mistrovství ČR. Bojů kumite se tentokrát zúčastnili i závodníci z Havířova a pobrali hned 9 medailí. Zásluhou Karolíny Bobkové a Jana Gajdoše triumfovali i v prestižních kategoriích OPEN.


Kompletní pavouky ke stažení


kata ženy výsledky kompletní pavouk
kata muži výsledky kompletní pavouk
kumite ženy do 53 kg výsledky kompletní pavouk
kumite ženy do 60 kg výsledky kompletní pavouk
kumite ženy nad 60 kg výsledky kompletní pavouk
kumite ženy open výsledky kompletní pavouk
kumite muži do 60 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži do 65 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži do 70 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži do 75 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži do 80 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži nad 80 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži open výsledky kompletní pavouk

np28 kumite ostatní np09
kata vyhlášení

FOTOGALERIE Z 3.KOLA LIGY A NP SENIORŮ 2007


(C)opyright 2004-2007 SK Karate Spartak Hradec Králové
Webdesign K.Guzek, Ing. P.Švojgr
ZÁVODY
kalendář
výsledky
pravidla
antidoping
SPARTAK
ZÁVODY
TECHNIKA
KATA SHOTOKAN
ADRESÁŘ
WEBY
On-line: 81
Week: 7510
Total: 11907570
12. listopadu 2019