karaterec.com
karatecup.com
SPARTAK HK KARATE SEBEOBRANA FITNESS BUDO
ZÁVODY TECHNIKA KATA ADRESÁŘ WEBY

1. kolo Ligy karate 2007 a NP seniorů

13.1.2007 Ústí nad LabemV hale Setuza v Ústí n.L. se konalo 1.kolo Ligy karate a NP seniorů 2007. V letošním roce jsou otevřeny všechny kategorie ligy - tedy muži, ženy, dorostenci, dorostenky, žáci a žákyně. Nejnabytější byly kategorie mužů, dorostenců a žáků. Velkou změnou pro letošní rok byl i start Jana Tučka, který se objevil v týmu Žatce.Liga karate 2007 - 1.kolo

V lize mužů se neobjevil pouze jediný přihlášený tým - Baník Ostrava, který trápí marodka. V letošním ročníku chybí také obhájce titulu Slovan Ústí nad Labem. Největší favorit Baník Havířov postavil dva týmy. Novým účastníkem ligy mužů je klub SK Kesl ryu Praha, na startu nechyběl ani Karate Spartak Hradec Králové. První kolo vyšlo nejlépe týmům Žatec, SU Ústí nad Labem a Havířov B - všechny tři týmy prošly prvním kolem bez ztráty a se 4 body jsou v čele tabulky. Nedařilo se naopak Českým Budějovicím, které prohrály oba zápasy.

Mezi ženami vedou obhájkyně titulu ze Spartaku Hradec Králové spolu se svými největšími rivalkami - týmem České Budějovice. Spartak Nečekaně prohrál první utkání s klubem TJ Růže Lomnice, pak se ale dvěma výhrami dostal do čela tabulky.

Silně obsazenou kategorii dorostenců po prvním kole vede Liberec a Mladá Boleslav. Nejpočetnější kategorií (10 mužstev) je liga žáků a ml.dorostu. Tam jsou po prvním kole v čele České Budějovice. Ty jsou se šesti body vůbec nejúspěšnějším týmem prvního kola. V kategorii dorostenek a žákyň jsou jen tři týmy. Dorostenky vede Kamura a Žákyně SU Ústí A


Národní Pohár seniorů


Národní pohár seniorů začal disciplínou kata, ve které svedli finálovu bitvu Jakub Tesárek a Jindřich Pilmann. Tentokrát nejtěsnějším rozdílem uspěl Jakub. Mezi ženami excelovala Veronika Ištvánková. Soutěž kumite se musela obejít bez největích favoritů z Baníku Havířov, kteří kvůli dlouhé cestě odjeli hned po skončení ligy. Váhové kategorie tak nejvíce ovládli závodníci Karate Spartak Hradec Králové, kteří získali celkem 8 medailí. Stejný počet kovů, ale s méně cennými kovy vybojovali také závodníci SK Kesl-ryu Praha. Nejúspěšnějším závodníkem se stal Milan Burget, který vyhrál svou váhovou kategorii do 70 kg i disciplínu kumite open.


Kompletní pavouky ke stažení

1.kolo Národního poháru bylo už prezentováno a rozlosováno na novém soutěžním softwaru, který se bude ještě několik soutěží ladit do konečné podoby. Prozatím alespoň využívám možnost transformace pavouků do pdf. Takže si kompletně můžete prohlédnout, kdo koho porazil:

kata ženy výsledky kompletní pavouk
kata muži výsledky kompletní pavouk
kumite ženy do 60 kg výsledky kompletní pavouk
kumite ženy nad 60 kg výsledky kompletní pavouk
kumite ženy open výsledky kompletní pavouk
kumite muži do 60 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži do 65 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži do 70 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži do 75 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži do 80 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži nad 80 kg výsledky kompletní pavouk
kumite muži open výsledky kompletní pavouk

np01 liga kata NP np16
kumite NP vyhlášení
FOTOGALERIE 1.KOLO LIGY A NP SENIORŮ 2007

(C)opyright 2004-2007 SK Karate Spartak Hradec Králové
Webdesign K.Guzek, Ing. P.Švojgr
ZÁVODY
kalendář
výsledky
pravidla
antidoping
SPARTAK
ZÁVODY
TECHNIKA
KATA SHOTOKAN
ADRESÁŘ
WEBY
On-line: 82
Week: 7351
Total: 11907411
12. listopadu 2019